Sistemi i kromatografisë flash
Kolona Flash
blej
Sistemi i kromatografisë flash
Kolona Flash
X

ne do t'ju sigurojmë
merrni gjithmonërezultatet më të mira.

Merrni mostra falasGO
Santai Science është një kompani motër e Santai Technologies e themeluar në vitin 2018. Me qendër në Montreal, Kanada, Santai Science është përgjegjëse për zhvillimin dhe prodhimin e mjeteve dhe shërbimeve të ndarjes dhe pastrimit për tregjet vendase dhe ndërkombëtare.
di më shumë për kompaninë
produkt-artikull

eksplorojnë tonëproduktet kryesore

Ne ofrojmë një gamë të plotë me një ndalesë të furnizimeve të kromatografisë flash.

Ne ofrojmë cilësi
produkteve

 • SISTEMI FLASH KROMATOGRAFIK
 • KOLONA FLASH

Përveç funksionit bazë të ndarjes dhe pastrimit, makina SepaBean™ është një lloj i ri i Sistemit të Kromatografisë Flash me qasje inovative në mësimin e teknologjisë dhe shkëmbimin e njohurive.

Kolonat SepaFlash™ janë alternativa të shkëlqyera për kolonat e tjera të blicit të disponueshme në treg pasi ato ofrojnë avantazhet e mëposhtme.

shërbimi

ne do të sigurojmë që të merrni gjithmonë
rezultatet më të mira.

të funditShënimet e Aplikimit

 • AN-SS-007-Ndarja e kolonave të serisë Ruby të ripërdorshme Santai SepaFlash™ Ekzekutohet deri në 100 herë
  AN-SS-007-Ndarja e kolonave të serisë Ruby të ripërdorshme Santai SepaFlash™ Ekzekutohet deri në 100 herë
 • AN-SS-006 Ndarja e CBD dhe THC nga SepaFlash™ Kolonat Sferike C18
  AN-SS-006 Ndarja e CBD dhe THC nga SepaFlash™ Kolonat Sferike C18
 • AN-SS-005 Zhvillimi i metodës së nxjerrjes për acidin kanabidiolik nga kanabis sativa L. Përdorimi i sistemeve të kromatografisë flash SepaBean™
  AN-SS-005 Zhvillimi i metodës së nxjerrjes për acidin kanabidiolik nga kanabis sativa L. Përdorimi i sistemeve të kromatografisë flash SepaBean™

çfarëthonë njerëzit

 • Je fais mes purifications avec les colonnes et ça se passe super bien !J'obtiens de belles séparations avec de bonnes résolutions, ce qui facilite grandement l'izolation des produits.Bien satisfait de ces colonnes !
  Maxime Côté bashkëpunëtor kërkimor Nga Sygnature Discovery
  Je fais mes purifications avec les colonnes et ça se passe super bien !J'obtiens de belles séparations avec de bonnes résolutions, ce qui facilite grandement l'izolation des produits.Bien satisfait de ces colonnes !
 • Urime Santai Science për 20 vjetorin e tyre!Laboratori ynë ka përdorur gjerësisht teknologjinë SepaBean të Santai për dy vitet e fundit dhe ka qenë thelbësore në zhvillimin e programeve tona kërkimore.
  Matthew DeWit, Ph.D. Nga SixRing™ Inc.
  Urime Santai Science për 20 vjetorin e tyre!Laboratori ynë ka përdorur gjerësisht teknologjinë SepaBean të Santai për dy vitet e fundit dhe ka qenë thelbësore në zhvillimin e programeve tona kërkimore.
 • Ça va super bien avec la machine, nous obtenons des séparations de très bonne qualité.Ça faisait longtemps que nos séparations n'avaient pas été aussi belles.
  Jasmin Bachand Nga Université de Sherbrooke
  Ça va super bien avec la machine, nous obtenons des séparations de très bonne qualité.Ça faisait longtemps que nos séparations n'avaient pas été aussi belles.
 • Laurence Dubé Menaxher i laboratorit të Njësisë së Zbulimit të Barnave në Institutin për Kërkime në Imunologji dhe Kancerin (IRIC)
  "Santai Science ka një shërbim të jashtëzakonshëm ndaj klientit që ne e kemi çmuar që nga fillimi i bashkëpunimit tonë në tetor 2021. Ata me të vërtetë i kuptojnë nevojat tona dhe mbajnë kontakte të rregullta personalisht, gjë që vlerësohet shumë këto ditë. Ata gjithashtu kanë çmime shumë konkurruese dhe studiuesit tanë e pëlqejnë cilësinë e produkteve të tyre në aktivitetet e tyre të përditshme kërkimore. Si menaxher laboratori, më vjen mirë që nuk më duhet të bëj pazar për të gjetur vlerën më të mirë për paratë tona në lidhje me produktet e silicës, e kam gjetur me Santai ! Urime për 20 vjetorin e Santai Sciences dhe e ardhmja mund të ketë edhe më shumë suksese!”
 • Sistemi ynë i pastrimit Santai është bërë një instrument thelbësor në laborator.Qoftë në një fazë të kundërt apo normale, është e mundur të pastrohen komponimet shpejt dhe në mënyrë efektive!
  Louis-David Guay, kandidat për doktoraturë Nga Université Laval
  Sistemi ynë i pastrimit Santai është bërë një instrument thelbësor në laborator.Qoftë në një fazë të kundërt apo normale, është e mundur të pastrohen komponimet shpejt dhe në mënyrë efektive!
 • Fishekët e flashit Santai janë fantastike.Unë i kam përdorur ato çdo ditë në laboratorin tonë për një vit.Ato janë efektive me një çmim të lartë!
  Andy Yin Nga grupi i Dr. Gonzalo Cosa në Universitetin McGill
  Fishekët e flashit Santai janë fantastike.Unë i kam përdorur ato çdo ditë në laboratorin tonë për një vit.Ato janë efektive me një çmim të lartë!
 • Ne përdorëm kolona të para-paketuara Santai për shumë nga pastrimet tona të përditshme dhe kimistët tanë ishin shumë të kënaqur me cilësinë e produkteve të tyre.
  Udhëheqësi i ekipit të Quang To Kimi Nga Dalriada Drug Discovery
  Ne përdorëm kolona të para-paketuara Santai për shumë nga pastrimet tona të përditshme dhe kimistët tanë ishin shumë të kënaqur me cilësinë e produkteve të tyre.

Kërkim për listën e çmimeve të distributorit

Që nga themelimi i saj, fabrika jonë ka zhvilluar produkte të klasit të parë botëror me respektimin e parimit të cilësisë së pari.Produktet tona kanë fituar reputacion të shkëlqyer në industri dhe besim të vlefshëm midis klientëve të rinj dhe të vjetër.

dorëzo tani

të funditlajme dhe blogje

shikoni më shumë
 • ACS

  Santai Science në ACS Fall 2023 në 13-17 gusht

  Kur: 13-17 gusht 2023 Ku: Booth #1154 Moscone Center 747 Howard St, San Francisco, CA 94103 Mezi pres t'ju shohim ...
  Lexo më shumë
 • Mark_Lautens_Formal

  Makina Santai Science SepaBean T dhe kolonat një...

  Santai Science po vazhdon kontributin e saj në përparimin shkencor.Urime për Au...
  Lexo më shumë
 • 59

  Kongresi në INRS – INST ITUT ARMAND FRAPP...

  Kur: E enjte, 23 shkurt 2023 Nga ora 11:00 deri në 13:00 Ku: Hall d'entrée 531 Bulevardi ...
  Lexo më shumë