page_banner

Kariera

Kariera:

Santai Science oferuje szeroki wachlarz możliwości dla zmotywowanych pracowników, którzy podzielają nasz entuzjazm i zaangażowanie w innowacyjność, jakość i obsługę klienta.Pracujemy nad tym, aby nasze produkty i usługi były zrównoważone na przyszłość.Jeśli jesteś zainteresowany tą możliwością, skontaktuj się z naszym działem HR:hr@santaisci.com

Kierownik laboratorium aplikacyjnego i R&D Chemik
Aplikacje, testowanie, badania i rozwój, wsparcie techniczne, praca w Santai Science Inc.
Lokalizacja: Montreal, Kanada

kariera

Opis pozycji:

Chemik aplikacji jest odpowiedzialny za etapy kontroli jakości i testowania, uczestniczy w pracach badawczo-rozwojowych, a także obejmuje przed- i potechniczne wsparcie sprzedaży dla Santai Science Inc. Obejmuje również opracowywanie metod promowania, wspierania sprzedaży głównie narzędzi, przyrządów i urządzeń do oczyszczania firmy Santai. kolumny.
Może to obejmować współpracę z uniwersytetami, opracowywanie metod w naszym laboratorium zlokalizowanym w Montrealu w Kanadzie oraz podróżowanie do dealerów i witryn klientów, aby pomóc w instalacji i szkoleniu.
Stanowisko to zapewnia również wskazówki i wsparcie dla współpracowników naukowych i wydarzeń, które skutkują wykorzystaniem i publikacją produktów Santai na nowych rynkach i w nowych obszarach zastosowań.Laboratorium aplikacyjne Montreal działa w koordynacji i współpracy z naszym laboratorium aplikacyjnym w Changzhou w Chinach.

Podstawowe obowiązki zawodowe:
● Opracuj testy oczyszczania, QC i nowe metody w naszych laboratoriach, wykorzystując różnorodne próbki i kolumny, aby ocenić i polecić produkty Santai odpowiednie dla dystrybutorów i celów klienta oraz zgodne z inicjatywami marketingowymi.
● Zarządzaj współpracą ze środowiskiem akademickim i klientami, aby wykorzystywać nasze produkty w ich projektach.Zdefiniuj projekt, zdefiniuj wsparcie, a następnie raportuj wyniki w sposób, który marketing może wykorzystać do generowania większej sprzedaży i zainteresowania.
● Szkolenie klientów i dealerów, przedstawicieli terenowych i innych współpracowników w zakresie skutecznych technik przygotowywania próbek, a także korzystania z platform systemu oczyszczania Santai.
● Podróżuj z lokalnymi przedstawicielami i międzynarodowymi dealerami, a także niezależnie podróżuj do kont klientów, wspierając oceny użytkowników końcowych i wdrażanie naszych rozwiązań.
● Komunikuj się z klientami, sprzedawcami, przedstawicielami terenowymi i/lub współpracownikami przez telefon, pisemnie i ustnie prezentacje dotyczące prac wykonywanych przez Ciebie i innych.
● Odbieraj telefony przychodzące na pytania dotyczące aplikacji z jednego punktu lub wykonuj kolejne telefony do przedstawicieli, jeśli jest to potrzebne w celu uzyskania technicznych manier.
● Członkostwo i uczestnictwo w grupach branżowych, takich jak ACS, CPHI, AACC, Pittcon, Analitica, AOAC, itp., jest zachęcane do efektywnego nawiązywania kontaktów.
● Uczestniczyć i reprezentować Santai na kluczowych targach, pracując na stoisku, prezentując wyniki i odpowiadając na pytania techniczne.
● Oceń potencjalne produkty i wnieś wkład w rozwój nowych produktów.
● W razie potrzeby asystuj naszemu serwisowi i wewnętrznym przedstawicielom handlowym w przygotowaniu się do wsparcia w terenie podczas imprez i pokazów, w tym w zakresie lokalizacji i pakowania akcesoriów oraz systemów oczyszczania.
● Współpraca w zespołach projektowych przy jednoczesnym zachowaniu śledzenia projektu z bieżącymi i planowanymi kamieniami milowymi i zabezpieczeniami.
● Może wykonywać inne obowiązki zgodnie z wymaganiami.

Wymagania dotyczące wiedzy i umiejętności:
● Wymagane umiejętności analityczne obejmują silną znajomość chromatografii Flash i HPLC.
● Silne doświadczenie w chemii z doświadczeniem w oczyszczaniu flash.
● Musi znać chemię i mechanizmy przygotowawcze, w tym fazy na bazie krzemionki i polimerów oraz przetwarzanie wkładów przy użyciu różnych przyrządów do oczyszczania.
● Musi być w stanie codziennie ustalać priorytety pracy zgodnie z potrzebami kierownika ds. wsparcia sprzedaży, aby osiągnąć zarówno krótko-, jak i długoterminowe cele komercyjne.
● Możliwość korzystania z programu PowerPoint, Word i innych programów do umieszczania wyników w plakatach i prezentacjach przy użyciu szablonów Santai.
● Musi mówić wyraźnie (po angielsku) i być w stanie skutecznie przekazywać wyniki zarówno małym, jak i dużym grupom, w profesjonalny sposób.
● Musi mieć silną etykę pracy zorientowaną na projekt i być w stanie od czasu do czasu pracować w weekendy i wieczory, jeśli potrzebne są terminy.
● Musi być zorganizowany i przywiązywać dużą wagę do szczegółów.

Edukacja i doświadczenie:
● Doktorat z chemii/chromatografii z dużym doświadczeniem (preferowany jest stopień zaawansowany).
● Musi mówić i pisać biegle po angielsku i francusku (Mów/Pisanie po mandaryńsku to bonus).

Wymagania fizyczne:
● Musi być w stanie podnieść 60 funtów
● Musi być w stanie stać przez dłuższy czas w laboratorium lub na targach.
● Musi być w stanie pracować z powszechnie stosowanymi w laboratorium chemikaliami i rozpuszczalnikami.
● Musi być w stanie podróżować samolotem i samochodem w USA, Kanadzie i za granicą.

Wymagana podróż:
● Podróże będą się różnić w zależności od potrzeb ~20 do 25% podróży samolotem i/lub wymagana jest jazda samochodem.Przeważnie krajowe, ale niektóre podróże międzynarodowe mogą być konieczne.Musi być w stanie podróżować w weekendy i pracować do późna, gdy jest to konieczne.
● Aby pomyślnie wykonywać tę pracę, osoba musi być w stanie wykonać wszystkie istotne obowiązki w sposób zadowalający.Wymienione powyżej wymagania są reprezentatywne dla wymaganej wiedzy, umiejętności i/lub zdolności.