page_banner

Karrierek

Karrierek:

A Santai Science lehetőségek széles skáláját kínálja a motivált alkalmazottak számára, akik osztoznak az innováció, a minőség és az ügyfélszolgálat iránti lelkesedésünkben és elkötelezettségünkben.Azon dolgozunk, hogy termékeink és szolgáltatásaink fenntarthatóak legyenek a jövőben.Ha felkeltette érdeklődését ez a lehetőség, kérjük, vegye fel a kapcsolatot HR csapatunkkal:hr@santaisci.com

Alkalmazás és K+F vegyész-laborvezető
Alkalmazások, tesztelés, kutatás-fejlesztés, műszaki támogatás, munka a Santai Science Inc.-nél.
Helyszín: Montréal, Kanada

karrier

Pozíció leírása:

Az Applications Chemist felelős a minőségellenőrzési és tesztelési lépésekért, részt vesz a K+F-ben, valamint elő- és utótechnikai értékesítési támogatást is nyújt a Santai Science Inc. számára. Ez magában foglalja a módszerek fejlesztését is elsősorban a Santai tisztító eszközök, műszerek és eszközök értékesítésének elősegítésére, támogatására. oszlopok.
Ez magában foglalhatja az egyetemekkel való együttműködést, módszerek kidolgozását a kanadai Montréalban található laboratóriumunkban, valamint utazást egy kereskedőhöz és ügyféloldalra, hogy segítsenek a telepítésben és a képzésben.
Ez a pozíció útmutatást és támogatást is nyújt a tudományos munkatársak és rendezvények számára, amelyek a Santai termékek új piacokon és új alkalmazási területeken történő felhasználását és közzétételét eredményezik.A montreali alkalmazáslabor a kínai Changzhou-ban található alkalmazáslaborunkkal koordinálva és együttműködve működik.

Alapvető munkaköri feladatok:
● Tisztítási tesztelést, minőségellenőrzést és új módszereket dolgozunk ki laboratóriumainkban, különféle minták és oszlopok felhasználásával, hogy kiértékeljük és ajánljuk a forgalmazók és az ügyfelek céljainak megfelelő Santai termékeket, összhangban a marketing kezdeményezésekkel.
● Kezelje az egyetemekkel és fiókokkal való együttműködést, hogy termékeinket projektjeikben felhasználhassa.Határozza meg a projektet, határozza meg a támogatást, majd jelentse az eredményeket oly módon, hogy a marketing több értékesítést és érdeklődést generáljon.
● Az ügyfelek és kereskedők, helyszíni képviselők és más munkatársak képzése a hatékony minta-előkészítési technikákról, valamint a Santai tisztítórendszer-platformok használatáról.
● Utazás helyi képviselőkkel és nemzetközi kereskedőkkel, valamint független utazás az ügyfelek fiókjaihoz, támogatva a végfelhasználói értékeléseket és megoldásaink megvalósítását.
● Kommunikáljon ügyfelekkel, kereskedőkkel, helyszíni képviselőkkel és/vagy munkatársakkal telefonon, írásban és szóbeli prezentációkon keresztül a saját és mások által végzett alkalmazásokról.
● Fogadja a bejövő hívásokat az alkalmazások kérdéseivel kapcsolatban 1 pontból, vagy indítson utólagos hívást a képviselők számára, ha bármilyen technikai módra van szükség.
● A hatékony hálózatépítésre ösztönözzük a tagságot és az olyan kereskedelmi csoportokban való részvételt, mint az ACS, CPHI, AACC, Pittcon, Analitica, AOAC stb.
● Vegyen részt és képviselje Santait kulcsfontosságú szakkiállításokon, dolgozzon a standon, mutassa be az eredményeket és válaszoljon technikai kérdésekre.
● Értékelje a potenciális termékeket, és adjon inputot az új termékfejlesztéshez.
● Szükség esetén segítséget nyújthat szervizünknek és belső értékesítési képviselőinknek az események és bemutatók helyszíni támogatására való felkészülésben, beleértve a tartozékok és tisztítórendszerek megtalálását és csomagolását.
● Együttműködés a projektcsapatokkal, miközben folyamatosan nyomon követi a projektet az aktuális és tervezett mérföldkövek és biztosítékok alapján.
● Igény szerint más feladatokat is elláthat.

Tudás- és készségkövetelmények:
● A szükséges analitikai készségek közé tartozik a Flash és HPLC kromatográfia alapos ismerete.
● Erős kémiai háttér, gyors tisztítási tapasztalattal.
● Meg kell értenie az előkészítési kémiákat és mechanizmusokat, beleértve a szilícium-dioxid alapú és polimer alapú fázisokat és a patronos feldolgozást, különféle tisztítóeszközök használatával.
● Képesnek kell lennie arra, hogy napi rendszerességgel rangsorolja a munkát a Sales Support Manager igényeinek megfelelően, rövid és hosszú távú kereskedelmi célok elérése érdekében.
● Képes a PowerPoint, a Word és más programok használatával poszterekbe és prezentációkba helyezni az eredményeket Santai sablonok segítségével.
● Világosan (angolul) kell beszélnie, és képesnek kell lennie arra, hogy az eredményeket hatékonyan, professzionálisan kommunikálja mind a kis, mind a nagy csoportok felé.
● Erős projektvezérelt munkamorál kell, hogy legyen, és alkalmasnak kell lennie arra, hogy alkalmanként hétvégén és este is dolgozzon, ha határidőkre van szükség.
● Szervezettnek kell lennie, és nagy figyelmet kell fordítania a részletekre.

Iskolai végzettség és tapasztalat:
● Kémiai/kromatográfiás PhD fokozat, jelentős tapasztalattal (felsőfokú végzettség előnyben).
● Folyékonyan kell beszélnie és írnia angolul és franciául (a mandarin nyelvű beszéd/írás bónusz).

Fizikai igények:
● Képesnek kell lennie 60 font felemelésére
● Képesnek kell lennie hosszabb ideig állni laboratóriumi vagy kiállítási környezetben.
● Képesnek kell lennie az általános laboratóriumi vegyszerekkel és oldószerekkel dolgozni.
● Képesnek kell lennie repülővel és autóval utazni az Egyesült Államokban, Kanadában és külföldön.

Utazás szükséges:
● Az utazás szükség szerint változhat. ~20-25% légi utazás és/vagy vezetés szükséges.Többnyire belföldi, de szükség lehet néhány nemzetközi utazásra is.Képesnek kell lennie hétvégén utazni, és szükség esetén későn dolgozni.
● E munka sikeres elvégzéséhez az egyénnek képesnek kell lennie minden lényeges feladatot kielégítően elvégezni.A fent felsorolt ​​követelmények a szükséges tudást, készségeket és/vagy képességeket reprezentálják.