page_banner

Kariéra

Kariéra:

Santai Science nabízí širokou škálu příležitostí pro motivované zaměstnance, kteří sdílejí naše nadšení a oddanost inovacím, kvalitě a zákaznickým službám.Snažíme se zajistit, aby naše produkty a služby byly udržitelné do budoucna.Pokud vás tato příležitost zaujala, kontaktujte náš HR tým:hr@santaisci.com

Vedoucí chemik-Lab pro aplikace a výzkum
Aplikace, testování, výzkum a vývoj, technická podpora, práce ve společnosti Santai Science Inc.
Místo: Montreal, Kanada

kariéra

Popis pozice:

Aplikační chemik je zodpovědný za QC a testovací kroky, podílí se na výzkumu a vývoji a také zahrnuje předtechnickou a posttechnickou podporu prodeje pro Santai Science Inc. Zahrnuje také vývoj metod na propagaci a podporu prodeje především čisticích nástrojů, nástrojů a nástrojů Santai. sloupců.
To může zahrnovat spolupráci s univerzitami, vývoj metod v naší laboratoři v Montrealu v Kanadě a cestování k prodejcům a místům zákazníků, kde vám pomohou s instalací a školením.
Tato pozice také poskytuje vedení a podporu vědeckým spolupracovníkům a akcím, které vedou k použití a publikaci produktů Santai na nových trzích a v nových aplikačních oblastech.Laboratoř aplikací v Montrealu pracuje v koordinaci a spolupráci s naší aplikační laboratoří v Changzhou v Číně.

Základní pracovní povinnosti:
● Vyvinout testování čištění, kontrolu kvality a nové metody v našich laboratořích s různými vzorky a použitými kolonami, abychom mohli hodnotit a doporučovat produkty Santai vhodné pro distributory a zákazníky a v souladu s marketingovými iniciativami.
● Řídit spolupráci s akademickou obcí a účty za účelem využití našich produktů v jejich projektech.Definujte projekt, definujte podporu a poté reportujte výsledky způsobem, který může marketing použít ke zvýšení prodeje a zájmu.
● Vyškolte zákazníky a prodejce, zástupce v terénu a další spolupracovníky o účinných technikách přípravy vzorků a také o používání platforem čisticího systému Santai.
● Cestujte s místními zástupci a mezinárodními prodejci také nezávisle na cestách k zákaznickým účtům, což podporuje hodnocení koncových uživatelů a implementaci našich řešení.
● Komunikujte se zákazníky, prodejci, zástupci v terénu a/nebo spolupracovníky prostřednictvím telefonu, písemných a ústních prezentací, pokud jde o práci s aplikacemi, kterou provádíte vy i ostatní.
● Přijměte příchozí hovory na otázky týkající se aplikací z 1 bodu nebo proveďte následné hovory pro zástupce podle potřeby pro jakékoli technické způsoby.
● Členství a účast v obchodních skupinách, jako jsou ACS, CPHI, AACC, Pittcon, Analitica, AOAC atd., je podporováno k efektivnímu vytváření sítí.
● Účastnit se a reprezentovat Santai na klíčových veletrzích, pracovat na stánku, prezentovat výsledky a odpovídat na technické otázky.
● Vyhodnoťte potenciální produkty a poskytněte podklady pro vývoj nových produktů.
● Pomozte našemu servisu a interním obchodním zástupcům podle potřeby při přípravě na podporu v terénu na akcích a ukázkách, včetně umístění a balení příslušenství a čisticích systémů.
● Spolupráce v projektových týmech při zachování sledování projektu s aktuálními a plánovanými milníky a zajištěním.
● Podle potřeby může vykonávat další úkoly.

Požadavky na znalosti a dovednosti:
● Potřebné analytické dovednosti zahrnují silné znalosti Flash a HPLC chromatografie.
● Silné chemické pozadí se zkušenostmi s bleskovým čištěním.
● Musí rozumět chemii a mechanismům přípravy, včetně fází na bázi oxidu křemičitého a polymerů a zpracování kazet s použitím různých čisticích nástrojů.
● Musí být schopen upřednostňovat práci na denní bázi podle potřeb manažera podpory prodeje pro dosažení krátkodobých i dlouhodobých obchodních cílů.
● Schopnost používat PowerPoint, Word a další programy k vkládání výsledků do plakátů a prezentací pomocí šablon Santai.
● Musí mluvit jasně (anglicky) a být schopen efektivně sdělovat poznatky malým i velkým skupinám, a to profesionálním způsobem.
● Musí mít silnou projektovou pracovní etiku a být schopen příležitostně pracovat o víkendech a večerech, pokud jsou potřeba termíny.
● Musí být organizovaný a musí mít velký důraz na detail.

Vzdělání a zkušenosti:
● PhD v oboru chemie/chromatografie s významnými zkušenostmi (upřednostňuje se pokročilý titul).
● Musí mluvit a psát plynně anglicky a francouzsky (mluvení/psaní mandarínou je bonus).

Fyzické nároky:
● Musí být schopen zvednout 60 liber
● Musí být schopen stát po dlouhou dobu v prostředí laboratoře nebo veletrhu.
● Musí být schopen pracovat s běžnými laboratorními chemikáliemi a rozpouštědly.
● Musí být schopen cestovat letadlem a autem v USA, Kanadě a v zahraničí.

Vyžaduje se cestování:
● Cestování se bude lišit podle potřeby ~ 20 až 25 % cestování letadlem a/nebo je vyžadováno řízení.Převážně vnitrostátní, ale může být nezbytné nějaké mezinárodní cestování.Musí mít možnost cestovat o víkendech a pracovat pozdě, když je to nutné.
● K úspěšnému provedení této práce musí být jednotlivec schopen uspokojivě vykonávat každou základní povinnost.Výše uvedené požadavky představují požadované znalosti, dovednosti a/nebo schopnosti.