page_banner

Karjäärid

Karjäär:

Santai Science pakub laia valikut võimalusi motiveeritud töötajatele, kes jagavad meie entusiasmi ja pühendumust innovatsioonile, kvaliteedile ja klienditeenindusele.Töötame selle nimel, et meie tooted ja teenused oleksid tulevikus jätkusuutlikud.Kui olete sellest võimalusest huvitatud, võtke ühendust meie personalimeeskonnaga:hr@santaisci.com

Rakendus- ja uurimis- ja arendustegevuse keemik-laborijuht
Rakendused, testimine, uurimis- ja arendustegevus, tehniline tugi, töö ettevõttes Santai Science Inc.
Asukoht: Montréal, Kanada

karjääri

Positsiooni kirjeldus:

Rakenduste keemik vastutab kvaliteedikontrolli ja testimisetappide eest, osaleb uurimis- ja arendustegevuses ning hõlmab ka Santai Science Inc.-i eel- ja järeltehnilist müügituge. See hõlmab ka meetodite väljatöötamist, et edendada, toetada peamiselt Santai puhastusvahendite, -instrumentide ja -instrumentide müüki. veerud.
See võib hõlmata koostööd ülikoolidega, meetodite väljatöötamist meie Kanadas Montréalis asuvas laboris ning reisimist edasimüüjate ja klientide saitidele, et aidata paigaldusel ja koolitusel.
See positsioon pakub ka juhiseid ja tuge teaduslikele koostööpartneritele ja üritustele, mille tulemuseks on Santai toodete kasutamine ja avaldamine uutel turgudel ja uutel rakendusaladel.Montreali rakenduslabor töötab kooskõlastatult ja koostöös meie rakenduste laboriga Hiinas Changzhous.

Olulised tööülesanded:
● Töötage oma laborites välja puhastustestimine, kvaliteedikontroll ja uued meetodid, kasutades erinevaid proove ja kolonne, et hinnata ja soovitada Santai tooteid, mis sobivad turustajate ja kliendi eesmärkidega ning kooskõlas turundusalgatustega.
● Hallake koostööd akadeemiliste ringkondadega ja kontodega, et kasutada meie tooteid nende projektides.Määratlege projekt, määrake tugi ja seejärel raporteerige tulemused viisil, mida turundus saab kasutada suurema müügi ja huvi tekitamiseks.
● Koolitage kliente ja edasimüüjaid, kohapealseid esindajaid ja teisi kaastöötajaid tõhusate proovide ettevalmistamise tehnikate ja Santai puhastussüsteemide platvormide kasutamise kohta.
● Reisige kohalike esindajate ja rahvusvaheliste edasimüüjatega ning reisige ka iseseisvalt kliendikontodele, toetades lõppkasutajate hinnanguid ja meie lahenduste rakendamist.
● Suhtlege klientide, edasimüüjate, väliesindajate ja/või töökaaslastega telefoni, kirjaliku ja suuliste esitluste kaudu nii enda kui ka teiste rakendustööde kohta.
● Võtke rakenduste küsimustega seotud sissetulevad kõned vastu ühest punktist või tehke tehniliste tavade jaoks tehniliste võtete jaoks järelkõnesid esindajatele.
● Tõhusa võrgustiku loomiseks soovitatakse kuuluda ja osaleda sellistes kaubandusrühmades nagu ACS, CPHI, AACC, Pittcon, Analitica, AOAC jne.
● Osalege Santai peamistel messidel ja esindage neid, töötage boksis, esitage tulemusi ja vastake tehnilistele küsimustele.
● Hinnake potentsiaalseid tooteid ja andke sisend uute toodete arendamiseks.
● Vajadusel abistage meie teenindust ja sisemüügiesindajaid, et valmistuda ürituste ja demode kohapealseks toeks, sealhulgas tarvikute ja puhastussüsteemide leidmisel ja pakkimisel.
● Tehke koostööd projektimeeskondadega, jälgides samal ajal projekte jooksvate ja kavandatud verstapostide ja tagatistega.
● Vajadusel võib täita muid ülesandeid.

Nõuded teadmistele ja oskustele:
● Vajalikud analüüsioskused hõlmavad tugevaid teadmisi Flash- ja HPLC-kromatograafiast.
● Tugev keemiaalane taust ja kiirpuhastuse kogemus.
● Peab mõistma ettevalmistuskeemiat ja mehhanisme, sealhulgas ränidioksiidil ja polümeeril põhinevaid faase ning kassettide töötlemist, kasutades erinevaid puhastusvahendeid.
● Peab suutma igapäevaselt prioriseerida tööd vastavalt müügitugijuhi vajadustele, et saavutada nii lühi- kui ka pikaajalisi ärilisi eesmärke.
● Saab kasutada PowerPointi, Wordi ja muid programme, et lisada Santai mallide abil tulemusi plakatitesse ja esitlustesse.
● Peab rääkima selgelt (inglise keeles) ja suutma tulemustest professionaalselt edastada nii väikestele kui ka suurtele rühmadele.
● Peab omama tugevat projektipõhist tööeetikat ja suutma aeg-ajalt töötada nädalavahetustel ja õhtuti, kui on vaja tähtaegu.
● Peab olema organiseeritud ja pöörama suurt tähelepanu detailidele.

Haridus ja kogemused:
● PhD keemias/kromatograafias märkimisväärse kogemusega (soovitav on kõrgharidus).
● Peab rääkima ja kirjutama soravalt inglise ja prantsuse keelt (mandariini rääkimine/kirjutamine on boonus).

Füüsilised nõudmised:
● Peab suutma tõsta 60 naela
● Peab suutma seista pikka aega labori- või messikeskkonnas.
● Peab olema võimeline töötama tavaliste laborikemikaalide ja lahustitega.
● Peab saama reisida lennukiga ja autoga USA-s, Kanadas ja välismaal.

Reisimine on vajalik:
● Reisimine varieerub vastavalt vajadusele ~20–25% lennukiga reisimisest ja/või autosõidust.Peamiselt riigisiseselt, kuid võib osutuda vajalikuks ka mõni rahvusvaheline reisimine.Peab saama nädalavahetustel reisida ja vajadusel hilja töötama.
● Selle töö edukaks täitmiseks peab inimene suutma rahuldavalt täita kõiki olulisi kohustusi.Eespool loetletud nõuded vastavad nõutavatele teadmistele, oskustele ja/või võimetele.